Duyu Bütünleme Teori ve Pratik

Duyu Bütünleme Teori ve Pratik
Duyu Bütünleme Teori ve Pratik admin November 29, 2022
Duyu Bütünleme Teori ve Pratik
3. Baskı
Yayın Tarihi:

2020

Kategori:

Duyu Bütünleme

Yayınevi

Sense ON

Yazar:
Anita C. Bundy
Shelly J. Lane
Duyu Bütünleme Teori ve Pratik

Duyu Bütünleme alanında en güncel yayın olan Duyu Bütünleme Teori ve Pratik kitabının 3. Basım Türkçe versiyonu çok yakında Sense On Yayıncılık farkıyla sizlerle buluşacak.

Uluslararası alanda çığır açan bu kitap teorinin ve pratik uygulamaların anlaşılmasına yardımcı olan zengin bilgiler sunmaktadır. Güçlü bir terapötik ilişki oluşturmak için duyu bütünleme ve oyunun nasıl birleştirilmesi gerektiğini okuyuculara sunar. Tüm duyusal sistemlerle ilgili detaylı bilgiler yanı sıra vaka örnekleri ile bir bozukluk kalıbının diğerinden farkını etkin bir şekilde ayırır ve bilgilerin mükemmel derecede birleştirilmesini sağlar.

Duyu Bütünleme Teori ve Pratik kitabında teorinin yanı sıra değerlendirme ile ilgili birçok bilgi bulabilirsiniz. SIPT testi içeriği, standardizasyonu ve geçerliliği detaylıca açıklanmaktadır.

Bu kitap Duyu Bütünleme alanında çalışan tüm terapistler için bulunmaz bir kaynak olacaktır.

Sense On Yayıncılık olarak böylesine kıymetli bir yayını siz değerli okuyucularla buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor, çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Detaylarla ilgili bilgiler çok yakında www.terapimarketi.com.tr adresi üzerinden ulaşılabilir olacaktır.